Продавець Інтернет-магазин KPD 220 розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
204 відгуків
А К Ц І Й Н І  П Р О П О З И Ц І Ї👀
Сантехніка – Інтернет-магазин KPD 220
+380 (66) 275-98-38
+380 (96) 463-82-21

Види твердопаливних котлів

Твердопаливні котли – альтернатива газу та електрики.

На сьогоднішній день ситуація в Україні на ринку енергоресурсів змушує шукати альтернативні способи опалення своїх осель. Тому, все більша кількість населення вибирають ефективні і економічні котли, що працюють на твердому паливі. Використання вугілля та дров в якості палива є безпечним і дружнім для навколишнього середовища. Ці види палива умовно поновлювані і на території нашої країни знаходяться в достатній кількості і немає тенденції до їх подорожчання.

Здавна наші предки жили в гармонії з природою і користувалися у господарстві її щедрими дарами, використовували дрова для опалення своїх осель. Електрика, газ – це продукти людської еволюції, результати якої найчастіше шкодять довкіллю.

Твердопаливні котли широко використовуються в побуті і на промислових об'єктах. Таке опалювальне обладнання буде практично виправданим вибором в місцях, де немає газу або його підведення дуже затратно.

В твердопаливних котлах використовуються різні види палива. Ефективність, економічність, автономність, доступність, велика теплова віддача, можливість вибору палива, найбільш підходяще власникові є їх достоїнствами. Такі котли незамінні в умовах наявності проблем з доступом до газу та електропостачання.

Умовно твердопаливні котли діляться на види: класичні, котли тривалого горіння циліндричної і традиційної форми (утилізатори), піролізні, пелетні.

Розглянемо їх основні переваги та недоліки.

види котлів.1.kpd220 Класичні твердопаливні котли. Переваги: доведена часом практичність, простота використання, безпека і надійність, невелика ціна. Недоліки: відсутність коригування температури нагріву, сприйнятливість до рівня вологості деревини, невисокий ККД. Хоча потрібно відзначити, що на сьогоднішній день завдяки постійному вдосконаленню і впровадженню передових технологій випускаються моделі з ККД більше 82 %, що використовують як паливо дрова, брикети з торфу або тирси, природний торф, кусковий торф, кам'яне вугілля, а також побутові відходи, сміття, відходи деревообробної промисловості.

види котлів.2.kpd220 Циліндричні твердопаливні котли тривалого горіння. Є незалежні і моделі з автоматикою. Переваги: різноманітність споживаного палива ― дрова, кам'яне вугілля, торф'яні брикети, брикети з тирси, стружка та інші деревні відходи; висока тривалість горіння котла на одній закладці ― дров до 30 годин, вугілля – до 5 діб завдяки використанню методу верхнього згоряння; економна витрата палива, високий ККД. Недоліки: відсутність можливості дозавантаження палива.

види котлів.3.kpd220 Піролізні котли. У них тепло отримують від газу, який виділяється при згорянні деревини. Переваги: високий ККД, мінімальне утворення золи і сажі, менша витрата палива, висока тривалість горіння котла, надійність. Недоліки: використання дров вологістю не більше 20%, енергозалежність, висока вартість.

види котлів.4.kpd220 Пелетні котли. Застосовується автоматичне завантаження палива (пеллет) через бункер, розмір якого впливає на тривалість горіння котла. Переваги: автономна робота протягом тривалого часу, ефективність, безпека, чистота, зручність, високий ККД. Недоліки: висока вартість обладнання та палива.

Итак, главным достоинством твердотопливных котлов, работающих на дровах и угле, является их экономичность. Возможность выбора топлива с учетом его доступности в местах проживания добавляет еще один плюс в пользу данных моделей. Простая конструкция гарантирует надежность и безопасность при эксплуатации. Существенная экономия денежных и энергоресурсов (в 3-4 раза) при высоких показателях КПД на практике доказывает их преимущество перед газовыми и электрическими моделями. Що стосується недоліків, то вони не настільки істотні, порівняно з основними і незаперечними перевагами котлів на твердому паливі.

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір твердопаливного котла для Вашого дому - інтернет-магазин KPD 220.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner