Продавець Інтернет-магазин KPD 220 розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
204 відгуків
А К Ц І Й Н І  П Р О П О З И Ц І Ї👀
Сантехніка – Інтернет-магазин KPD 220
+380 (66) 275-98-38
+380 (96) 463-82-21

Піролізні котли

Самим ефективним обладнанням для опалення різних приміщень (як промислових, так і побутових) є піролізні котли, вони мають заслужену популярність.

Сьогодні ми маємо широкий обсяг публікацій (як технічного, так і рекламного характеру) на тему піролізних котлів. Незважаючи на це, ми спробуємо сформувати в потенційних покупців об'єктивне уявлення про даної продукції.

Так що ж собою являє піролізний котел? Це різновид котла на твердому паливі. Паливом можуть служити дрова, деревні відходи, паливні брикети. Існують моделі піролізних котлів з використанням як палива кам'яного вугілля. Але на деревному паливі піролізні котли показують більш ефективну роботу, т. к. при спалюванні деревини відбувається найвищий вихід летких речовин. Тверде паливо в процесі спалювання поділяється під дією нагрівання на обвуглився твердий залишок і деревний газ. Це і є процес піролізу.

Для того, щоб скласти уявлення про роботу піролізного котла, познайомимося з його конструкцією.

piroliznye-kotly.1.kpd220

Піролізний котел має топку, розділену на дві частини колосником. Перша частина – це камера завантаження палива, де воно повільно пиролизируется в процесі горіння. Цьому сприяє брак в камері повітря і висока (до 800°С) температура. Друга частина топки – це камера згоряння, де і догорають виділяються гази. У цю камеру подається вторинний повітря. Тяга в піролізних котлах примусова, з допомогою димососа. Первинний повітря подається зверху (тобто верхній надувши). Це ― відмінна риса піролізних котлів. Тепло, виділюване при згорянні летких газів, частково повертається на нижній шар дров, чим і підтримується процес піролізу. Виробляється піролізним котлом тепло використовується для нагрівання теплоносія.

piroliznye-kotly.2.kpd220

Процес горіння палива в піролізних котлах може контролюватися рівнем надходження первинного повітря. Це обладнання дозволяє працювати на одній закладці близько 12 годин. Робота таких котлів автоматизована (т. к. горіння піролізних газів легко регулюється). Піролізні котли економічні, екологічні. Дозволяють використовувати паливо великих розмірів (наприклад, неколотых дров). При завантаженні піролізного котла паливом на 50-100% його ККД становить 92%. Але для ефективної роботи піролізних котлів цього типу потрібно дотримуватися вимоги до вологості використовуваного палива. Для дров показник вологості не повинен перевищувати 20-25%, т. к. водяна пара буде заважати процесу освіти піролізних газів. При роботі на мокрих дровах обладнання може згаснути. Це, крім ціни, недолік піролізних котлів.

І все-таки, ця опалювальна техніка рентабельна, т. до. її порівняно висока ціна окупається за рахунок незначного споживання палива. А для більш економною роботи обладнання необхідно також зробити правильний вибір схеми підключення. Встановлення 3-х ходового клапана усуває появу конденсату (температура на обратці не менше 65°), підвищує ККД піролізного котла, оскільки відсутні перепади в опалювальному контурі. Якщо опалювальна система ще й укомплектована теплоакумулюючої ємністю, то це пряме зниження споживання палива (на 25%) і збільшення часу роботи піролізного котла між завантаженнями від 1 до 3 діб.

Вигоди і переваги придбання піролізного котла в інтернет-магазині KPD 220 очевидні!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner